#1 2011-11-13 21:38:25

 Syriusz

Dyrektor

5012401
Call me!
Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 3091
Punktów :   
Status krwi: Czysta
Majątek rodzinny: Ubogi
WWW

QUEST

ZAPRASZAM
NA OSTATNI QUEST ZWIĄZANY Z POSTACIĄ
SYRIUSZA JAMESA REMY'EGO ETIENNE BLACKAQuest trwał będzie od 15 listopada (wtorek) do 26 listopada (sobota) i nosi po prostu tytuł "Syriusz". Jest to quest scenariusza mojego i dawnego członka PS wcielającego się w rolę Syriusza Blacka Juniora.

Krótki opis akcji:Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Syriusz Black dowiaduje się, że na skutek oszustw swojego księgowego traci cały majątek oraz willę w Rzymie, która zostaje wystawiona na sprzedaż. Kupców jest wielu, jako, że willa należy do słynnego boksera Jamesa Wagnera. Black zmuszony jest przenieść się wraz z rodziną do dawno opuszczonego rodzinnego domu na Grimmauld Place 12. Ponad to znajduje zatrudnienie w knajpie prowadzonej przez żonę najlepszego przyjaciela - Marię Alvarez - Dubois jako barman, gdzie także opowiada o przygodach z ringu. Tymczasem do życia powracają Ciemne Moce, które pragną zagłady całego świata. Black zaczyna słabnąć, co jest skutkiem zniszczenia jego dwóch horkruksów.


"Konsekwencje naszych działań są zawsze tak złożone, tak różnorodne, czasem wręcz sprzeczne, że przewidywanie przyszłości jest naprawdę bardzo trudnym zajęciem..."                                                                                                                                                                         Lily Sharlotte Evans - Potter

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Short Term Loan Process Car Battery Replacement